Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00
  Hurtownia odzieży sportowej Mj Sport jest obecna na rynku od 2003 r. Hurtownia Mj Sport, oferuje odzież sportową oraz obuwie takich marek jak Adidas, Nike, Reebok, Kappa, Lotto i wiele innych.

W naszym sklepie oferujemy dostawę przesyłek usługą Pocztex Kurier 48 (Przesyłka biznesowa) kurierem za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostarczenia przesyłki przez usługodawce to 1-2 dni robocze.

  • Dostawa następuje na adres wskazany przez Kupującego w zamówieniu.
  • Dostawy są realizowane poprzez Pocztę Polską. Przygotowanie towaru następuje niezwłocznie po otrzymaniu i potwierdzeniu zamówienia przez Sklep internetowy i jest realizowane w ciągu 24 godzin, w dni robocze. Jednakże zamówienia do godz. 13:00 staramy się realizować tego samego dnia. Przekazanie przesyłki w ręce kuriera, następuje do godz. 14:00 od poniedziałku do piątku.
  • Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu, w kwocie 40 złotych w przypadku zamówień nie przekraczających kwoty 500 złotych. Zamówienia powyżej kwoty 500 złotych objęte są darmową wysyłką.
  • Zamówienia realizowane są w dni robocze od 8:00 – 16:00.
  • Kupujący ma możliwość wyboru formy dostawy, płatność z góry przelewem. W takim przypadku prosimy o ówczesny kontakt tel., bądź na adres e’mail sklep@mj-sport.pl
  • Oferta jest ważna do wyczerpania się zapasów, zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru. W tym przypadku przy zamówieniach poniżej 500 zł informujemy o tym konsumenta. W przypadku braku pojedynczych produktów, przy zamówieniach powyżej 500 zł, odliczamy cenę końcową o wartość pomniejszonego towaru.
  • Jeżeli Sprzedawca nie może wykonać świadczenia o właściwościach indywidualnie zamówionych przez Kupującego z powodu przejściowej niemożności jego spełnienia, Sprzedawca może za zgodą Kupującego spełnić świadczenie zastępcze, odpowiadające tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie lub w inny ustalony przez Strony sposób.
  • Zaleca się, aby Konsument w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, w miarę możliwości dokonał sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności przedstawiciela podmiotu realizującego dostawę (kurier, operator pocztowy, etc.) spisał odpowiedni protokół. Sprawdzenie przesyłki ułatwi i przyspieszy dochodzenie ewentualnych roszczeń od podmiotu odpowiedzialnego w przypadku mechanicznego uszkodzenia przesyłki powstałego w trakcie transportu.

ł

Życzymy udanych zakupów. 

Witryna stworzona na platformie